Czerwiec 30, 2021
  • Czerwiec 30, 2021
Czerwiec 4, 2018

Twój biznes kwitnie w sezonie letnim? Dostaw namiot halowy!

Autor 0 298 Views

W ciepłym sezonie letnim i wiosenno-letnim wiele firm różnych branż przeżywa prawdziwy boom. Czy Twój biznes zapowiada się równie obiecująco na lato, a Tobie brakuje przestrzeni magazynowej? Mamy rozwiązanie.

Możliwości powiększenia przestrzeni magazynowej

Powiększenie przestrzeni magazynowej przez kosztowne dobudówki czy wydzielone budowle magazynowe otwarte w postaci placów, składowisk na otwartej przestrzeni nie jest dobrym pomysłem.

Generowanie sporych kosztów, a także długi czas i olbrzymia ilość formalności poprzedza stworzenie stałe, dobudowanej dodatkowej przestrzeni dla firmy. Trwałe obiekty budowlane wymagają pozwoleń i dużo energii, poświęconej na organizowanie budowy. Otwarte przestrzenie magazynowe nie są bezpieczne, a ponadto mogą skutecznie pozbawiać klientów, gdyż są niestety nieestetyczne. Nowoczesne technologie konstrukcyjne przynoszą estetyczne, a przede wszystkim wyjątkowo funkcjonalne rozwiązania w postaci namiotów halowych. Uznane przez przedsiębiorców z całego świata, w Polsce ze względu na stosunkowo wydłużony okres letni, cieszą się coraz większą popularnością. Zapewniają nowe możliwości oraz pozwalają rozszerzać działalność i generować coraz większe przychody.

Namiot halowy

Namiot halowy to doskonała alternatywa dla stałych konstrukcji zabudowy w postaci garaży czy hal magazynowych. To również możliwość stworzenia miejsca pod nowy biznes, a także stworzenie lub powiększenie powierzchni użytkowej dla świadczonych usług.

Możliwości zastosowania namiotu halowego

Praktyczna konstrukcja namiotów halowych, a przy tym ekonomiczna umożliwia stworzenie przestrzeni o zróżnicowanym przeznaczeniu. Największą korzyścią płynącą z wykorzystania namiotu halowego są dodatkowe przestrzenie do składowania.

Magazynowy namiot halowy rozwiązuje problemy dotyczące niewystarczającego miejsca do składowania i przechowywania towarów. W odróżnieniu od stałych konstrukcji, które wymagają solidnych elementów konstrukcyjnych, środkowych słupów podporowych, zabierających część przestrzeni we wnętrzu, namioty halowe zapewniają wykorzystanie przestrzeni w pełni. Składowanie i długotrwałe magazynowanie towarów jest również możliwe i wygodne w okresie zimowym. Zakupienie nagrzewnic może podnieść bezpieczeństwo w tym zakresie.

Tak naprawdę konstrukcja daje szerokie możliwości zastosowania, do standardowych i niestandardowych rozwiązań. Od Twojej wyobraźni i pomysłu zależy, jak zaaranżujesz dodatkową przestrzeń.

Zalety namiotów halowych w magazynowaniu towarów

Namioty halowe umożliwiają i usprawniają gospodarkę magazynową dla różnych branż, praktycznie bez ograniczeń. Jakie korzyści wynikają jeszcze z zastosowania namiotów halowych i jakie są ich zalety?

  • To przede wszystkim lekka konstrukcja, ale zarazem zapewniająca wytrzymałość i stabilność.
  • Namioty halowe wyróżniają się prostym i szybkim montażem. Montaż prostej konstrukcji to tylko jeden dzień roboczy. W razie potrzeby równie łatwy jest ich demontaż.
  • Istnieją różne opcje modyfikacji obiektów  namiotów halowych. Możliwe jest ich dostawianie, w zależności od dostępności płaskiej powierzchni.
  • Sezon letni nie trwa zbyt długo, zatem namioty halowe mogą być traktowane jako tymczasowe budowle, przez co nie potrzebujemy załatwiać skomplikowanych i żmudnych formalności i pozwoleń. Wystarczy tylko zgłoszenie do urzędu.
  • Siedziba firmy to wizytówka firmy. Namioty halowe zapewnią wysoce estetyczne magazynowanie towarów. Możliwe jest dopasowanie kolorystyki do pozostałej, stałej części budowli.
  • Materiały stosowane do produkcji namiotów halowych są nie tylko estetyczne, ale i odporne na warunki atmosferyczne.

Wymiary namiotu halowego pozwolą dostosować powierzchnię magazynową do zapotrzebowania związanego ze składowaniem konkretnej ilości towaru. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możliwa jest rozbudowa powierzchni o kolejne namioty halowe, które można łączyć z tymi już funkcjonującymi.

  Biznes
Następny

Kiedyś przemysłu nie było

Czerwiec 10, 2018 0
Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *