7 października, 2022
  • 7 października, 2022
20 czerwca, 2019

Klimatyzatory TOSHIBA – sprawdzone rozwiązania do różnych potrzeb

Autor 0 146 Views

Marka Toshiba oferuje sprawdzone rozwiązania w zakresie systemów klimatyzacji. Szeroki wybór urządzeń oraz funkcjonalności pozwala na wybór klimatyzacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb oraz preferencji użytkownika. 

Klimatyzacja dla domu

Instalacja klimatyzacji w pomieszczeniach w znacznym stopniu może poprawić komfort przebywania w pomieszczeniach. Wśród najbardziej popularnych rodzajów systemów klimatyzacji wyróżnia się ich dwa rodzaje: split oraz multi-split. Klimatyzacje typu split charakteryzuje posiadaniem jednego klimatyzatora wewnętrznego i agregatu zewnętrznego. Klimatyzacja typu multi-split zbudowana jest z kolei z kilku klimatyzatorów wewnętrznych oraz agregatu. W ten sposób możliwe jest dokładne dopasowanie klimatyzatora do potrzeb danego obiektu, gdyż to właśnie liczba jednostek wewnętrznych urządzenia decyduje o zapewnieniu odpowiedniego klimatu w przestrzeni, którą obsługuje.

Marka Toshiba dysponuje szerokim wyborem klimatyzatorów dedykowanych różnym potrzebom użytkowników. Wśród nich znajdziemy urządzenia, które doskonale sprawdzą się w przestrzeniach mieszkalnych. Oferta producenta zawiera modele posiadające od 1 do 5 wewnętrznych jednostek, co pozwala na idealne dopasowanie klimatyzatora do indywidualnych potrzeb każdego mieszkania. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj klimatyzator ścienny MIRAI, będący bardzo wygodnym rozwiązaniem dla lokali mieszkalnych. Oprócz standardowych czynników chłodniczych R41, urządzenia te wykorzystują także czynnik chłodniczy R32, dzięki któremu w niewielkim stopniu oddziałują na środowisko naturalne.

Klimatyzatory dla biura

Inną propozycją marki Toshibaklimatyzatory serii SHORAI, które znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w obiektach mieszkalnych, ale również biurowych. Stanowią jedne z najbardziej kompaktowych klimatyzatorów w swojej klasie. Co istotne, dostępne są w dwóch wersjach, a więc split oraz multi-split. Urządzenia te cechuje zastosowanie zaawansowanych technologii oraz niezwykle nowoczesny design, dzięki czemu bez problemu wpasują się w każdy projekt aranżacji. Model SHORAI posiada system Inteligentnego Przepływu Powietrza, a co więcej, odznacza się niskim poziomem hałasu. W znacznym stopniu wpływa to na zwiększenie komfortu użytkowania, szczególnie nocą. Dodatkowo urządzenia te są proekologiczne, o czym świadczy zastosowanie w nich czynnika chłodniczego R32.  

Klimatyzatory dopasowane do Twoich potrzeb

Klimatyzatory Toshiba wyposażone zostały w wiele zaawansowanych funkcji, dzięki którym bez wątpienia sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Wśród najwyższej klasy urządzeń znajdziemy serię DAISEIKAI 9 posiadającą nie tylko typowe dla marki funkcje Hi Power czy ECO, ale również funkcję kontroli przepływu powietrza 3D i funkcję anty-frost. By zwiększyć jego funkcjonalność, producent wyposażył także urządzenie w sterownik pozwalający na zaprogramowanie pracy klimatyzatora na okres całego tygodnia.

Bez wątpienia ogromna zaletą klimatyzatorów Toshiba jest zastosowanie w nich specjalnych filtrów. Nie tylko mają one wpływ na odpowiednie dopasowanie temperatury powietrza do indywidualnych wymagań użytkowników, ale przede wszystkim dają gwarancję wysokiej jakości czystego powietrza. Całkowicie oczyszczają bowiem powietrze z wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, kurzu, pyłów czy nieprzyjemnych zapachów. Co więcej, bardziej zaawansowane technologicznie modele, wyposażone zostały w system filtracji, który wykorzystuje jonizator plazmowy. W ten sposób umożliwia on skuteczną absorpcję dymów oraz nieprzyjemnych zapachów z powietrza.

Klimatyzatory Toshiba niezwykle skutecznie działają w przedziale temperatur od -15°C do +46°C. Wyposażone są w tryb samooczyszczenia, w związku z czym wilgoć występująca w jednostkach wewnętrznych skutecznie redukowana jest do minimum. Daje to gwarancję wysokiej jakości powietrza oraz długotrwałej wydajności. W ten sposób marka Toshiba daje możliwość idealnego dopasowania funkcji klimatyzatora do potrzeb  użytkownika, zapewniając najwyższą jakość użytkowania oraz trwałość na wiele lat.

Źródło: Clima Polska – klimatyzatory Warszawa, klimatyzatory Toshiba

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *