Maj 8, 2019
  • Maj 8, 2019
Czerwiec 3, 2018

Jak zdobić paznokcie?

Autor 0 181 Views

Piękne paznokcie są ładnie wypiłowane w kształt migdała lub prostokąta. Mogą być pomalowane na czerwono, różowo, beżowo czy brązowo. Można je zdobić malując na nich złote lub srebrne paseczki, kwiatki, serduszka, gwiazdy filmowe. Jaka fantazja, takie paznokcie. Efektowna pani jest ładna i zadbana, nie oszczędza na dbałości o urodę. Jest efektowna i zawsze ma w swoich zasobach cyrkonie, brokaty czy takie ozdoby. Brokat jest idealny na wielkie wyjście, na co dzień raczej się go nie używa. Można natomiast przykleić jedną cyrkonię dla ozdoby, a nie wiele ozdób.

Panie na pewno lubią mieć piękne oraz efektowne paznokcie, które zdobią damskie dłonie niczym najlepszej klasy klejnoty. Modne są paznokcie malowane na różne kolory, na przykład część paznokci na czerwono, a część na czarno. Ładnie wyglądają paznokcie malowane pół na pół, czyli pół paznokcia na czarno, a pół na czerwono. Piękne paznokcie są malowane matowymi lub błyszczącymi lakierami. Sposobów malowania jest wiele, a eleganckie panie potrafią same znaleźć najlepszy kolor dla siebie.

Hybrydowe lub żelowe paznokcie przetrwają dwa lub trzy tygodnie. Po tym czasie tego rodzaju lakier należy zdjąć. Może on nieco niszczyć paznokcie, ale warto czasami zrobić taki manicure, szczególnie przed wakacyjnymi wyjazdami. Urodziwe paznokcie to podstawa, a panie uwielbiają epatować eleganckimi paznokciami oraz dłońmi. Dzisiaj niejedna dama dba o wspaniałe paznokcie i chodzą raz w tygodniu do gabinetu kosmetycznego, aby zrobić sobie piękne, wspaniałe paznokcie na cały tydzień.

Nie wolno malować paznokci non stop, czasami trzeba im dać tydzień czy dwa odpoczynku. Wówczas płytka nie będzie zniszczona oraz matowa. Piękne paznokcie to symbol kobiecości, urody oraz ponadczasowego piękna. Zachęcamy do tworzenia pięknych oraz autorskich paznokci, które są wyjątkowe i najładniejsze dla niejednej osoby. Panie kochają mieć wyjątkowej urody paznokcie, które podkreślają ich urodę. I dobrej klasy kosmetyczka może im w tym pomóc bez wątpienia. Samodzielnie też można wykonać autorski manicure.

Następny

Kobieta powinna być zadbana

Czerwiec 3, 2018 0