20 kwietnia, 2024
  • 20 kwietnia, 2024
  • Strona główna
  • Motoryzacja
  • Moda na wypożyczanie samochodów i skuterów – dlaczego warto postawić na oficjalne salony znanych marek?
8 października, 2020

Moda na wypożyczanie samochodów i skuterów – dlaczego warto postawić na oficjalne salony znanych marek?

Autor 0 406 Views

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z wypożyczalni samochodów i skuterów. Wzrost zapotrzebowania na te usługi widać również w Polsce, a w szczególności w dużych miastach i aglomeracjach. Jest to dobre rozwiązanie dla wymagających użytkowników dróg. Nie trzeba wydawać zawrotnych sum na własne auto czy motocykl, a jednocześnie można jeździć pojazdami wysokiej klasy i zmieniać je według własnego uznania. Poza tym posiadanie własnego środka komunikacji wiąże się z dodatkowymi kosztami na ubezpieczenie, paliwo czy ewentualnie naprawy. Wypożyczenie to również świetna opcja dla osób, które potrzebują np. większego pojazdu do przewiezienia rzeczy podczas przeprowadzki, auta lub motocyklu w trakcie wyjazdu wakacyjnego czy czegoś na specjalne okazje.

Oferta dla każdego i na każdą kieszeń

Wynajem aut, motocykli i skuterów jest bardzo prosty, nie pochłania dużej ilości czasu i jest w zasięgu finansowym wszystkich kierowców. Poza tym poruszanie się osobistym środkiem transportu to swobodny i komfortowy wybór. Firmy wypożyczające pojazdy konkurują ze sobą na wiele sposobów, aby tylko pozyskać klienta i przekonać go do swoich usług. W związku z tym każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie warto wynająć pojazd?

Wiele film oferuje wypożyczanie motocykli, jednak wynajem w salonie Hondy jest najlepszym rozwiązaniem dla kierowców. Kontrahenci mają do dyspozycji nowe, sprawne, w pełni ubezpieczone motocykle i skutery. Honda jest sprawdzoną japońską marką, która oferuje najwyższej jakości pojazdy. Jazda na jednośladzie jest doskonałą rozrywką i przyjemnością dla miłośników motoryzacji. Przeniesienie się z samochodu na motocykl czy skuter ma wiele zalet. Jedną z nich jest przed wszystkim łatwość omijania korków i poruszania się po stołecznych drogach.

Jak wygląda procedura?

Warunki najmu są bardzo proste. Wszystko zaczyna się od rezerwacji pojazdu. Użytkownik musi okazać swój dowód osobisty i posiadać prawo jazdy ważne na terenie Polski. Okres wynajmu jest zależny od potrzeby klienta. Zainteresowanych obowiązuje minimum 3 godzinny czas wynajmu. Może on trwać kilka dni. Za każdą dobę trzeba zapłacić odpowiednią kwotę za wynajem. Jej wysokość jest uzależniona od kilku czynników, m.in. klasy pojazdu. Najemca pokrywa również koszty paliwa, a przed wypożyczeniem pojazdu pracownik serwisu spisuje stan licznika. Kierowców obowiązuje także dobowy limit kilometrów oraz opłacenie kaucji.

Moda na wypożyczanie pojazdów jest coraz większa w Polsce i można się spodziewać, że w najbliższych latach zapotrzebowanie na te usługi wzrośnie, a firmy będą stale poszerzać swoje oferty. Widać wyraźnie, że na drogach jest coraz więcej miłośników dwóch kółek – Według danych opublikowanych 4 lutego 2020 roku w raporcie Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego oraz KMPG w 2019 roku zarejestrowano 19 103 nowych motocykli (wzrost o 31,5% w porównaniu do 2018 roku). Jeśli sam zastanawiasz się nad zakupem konkretnego modelu, skorzystanie z wypożyczalni może być sposobem na wypróbowanie go w codziennym użytkowaniu.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *