20 kwietnia, 2024
  • 20 kwietnia, 2024
19 listopada, 2018

Masaż prosto z tajskich plaż

Autor 0 539 Views

Rajskie plaże, piękna turkusowa woda, słonie i najlepszy masaż – to najczęstsze skojarzenia przychodzące na myśl, kiedy słyszymy o Tajlandii. W sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun dbamy w szczególności o to, aby atmosfera Tajlandii towarzyszyła naszym gościom na każdym kroku.

Przygoda z masażem tajskim, to przede wszystkim przygoda z Tajlandią. Gdyby nie wyprawa do Tajlandii założyciela sieci salonów masażu tajskiego, nasi goście nigdy nie mieliby możliwości doświadczenia masażu tajskiego najwyższej jakości, serwowanego dokładnie w takiej formie jak w Krainie Uśmiechu.

Najczęściej masażystki i masażystów w Tajlandii znajdziemy w popularnych, turystycznych miejscach – również na plażach. Masaż tajski, dzięki swojej wyjątkowej formie może być przeprowadzany również na plaży. Bardzo często jest to masaż różnej jakości, w takich miejscach możemy trafić zarówno na bardzo dobrych masażystów, jak i zwykłych rzemieślników, a cała sztuka odróżnienia jednych od drugich sprowadza się do znajomości zagadnień związanych z masażem tajskim oraz doświadczenia.

Masażyści i masażystki zatrudniani w sieci salonów masażu tajskiego muszą przejść próby masażu tajskiego z oceną celującą. Od wielu lat prowadzimy rekrutację na terenie Tajlandii, poszukując masażystów w najróżniejszych miejscach – od plaż i ośrodków turystycznych zaczynając, przez ośrodki oraz świątynie szkolące najlepszych masażystów w historii, kończąc na często odludnych miejscach, w których można spotkać mistrzów masażu medytujących nad leczniczą naturą swojej profesji. W każdym z tych miejsc staramy się znaleźć wyjątkowe osoby specjalizujące się w wybranych odmianach masażu tajskiego.

Szukając najlepszego masażu tajskiego na świecie

W zależności od tego, jakiego rodzaju masażu poszukujemy należy się wybrać w odpowiednie miejsce. Aby odnaleźć najlepszych masażystów specjalizujących się w masażach relaksacyjnych i olejkowych, a także w zabiegach SPA sieć salonów masażu tajskiego poszukuje masażystek doświadczonych w pracy w najlepszych ośrodkach odnowy biologicznej w Tajlandii. Przychodząc do sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun możecie spotkać masażystki kształcone i pracujące wcześniej w ośrodkach SPA w Bangkoku, Dubaju lub ekskluzywnych salonach masażu tajskiego w Korei. Dzięki temu doświadczając masaży relaksacyjnych ThaiSun można mieć pewność, że usługa będzie wykonana w najlepszy możliwy sposób.

Masażystki posługujące się klasycznym masażem tajskim, o wieloletniej tradycji bardzo często można znaleźć w ośrodkach szkolących w masażu tajskim w tradycyjny sposób – najczęściej są to świątynie związane z kultem buddyjskim, takie jak Wat Pho; legendarna już i najstarsza świątynia szkoląca tego rodzaju masażystki. Wśród gigantycznych posągów Buddy panuje cisza oraz skupienie, odzwierciedlające doskonale postawę niezbędną do nauki tej wspaniałej sztuki. Masaż tajski w kulturze Tajlandii zajmuje bardzo ważne miejsce, będąc główną metodą pomocy fizjoterapeutycznej dla wszystkich, niezależnie od zamożności i pozycji społecznej.

Zarówno w szkołach masażu, jak i najbardziej odludnych miejscach Tajlandii można spotkać mistrzów masażu tajskiego zajmujących się pomocą najbardziej potrzebującym przeprowadzając masaże tajskie lecznicze. Dzięki godzinom pracy i długim wyprawom sieć salonów masażu ThaiSun zatrudnia mistrzów masażu tajskiego, tak aby mogli nieść swoją pomoc w Polsce w takiej samej formie jak czynili to w Tajlandii. Mistrzowie i mistrzynie masażu tajskiego są w stanie przeprowadzać leczniczy masaż tajski laksa, który sieć salonów masażu tajskiego ThaiSun oferuje jako jedyna w Polsce. Ten zabieg wywodzi się z klasycznego masażu tajskiego, jednak skoncentrowany jest przede wszystkim na rozwiązaniu problemów zdrowotnych oraz pozbyciu się bólu.

Podróżując po Tajlandii i próbując masaży tajskich w różnych miejscach można spotkać najróżniejszych masażystów i masażystki – jedynym wyznacznikiem jest jakość. Poznanie masażu tajskiego zajmuje lata i warto polegać na doświadczeniu osób, które zajmują się tym całe życie – dlatego zapraszamy do sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun.

Zapraszamy po więcej informacji na stronę: www.thaisun.pl

 

Następny

Jak przygotować swoją cerę na mrozy?

26 listopada, 2018 0
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *