1 marca, 2024
  • 1 marca, 2024
10 czerwca, 2018

Kiedyś przemysłu nie było

Autor 0 439 Views

Kiedyś ludzie wszystko produkowali na małą skalę, w manufakturach. Żyli spokojnie, bez pośpiechu, a dzisiaj prowadzą przemysłowe działania. Czy jest przemysł? Produkowaniem na dużą skalę ubrań, butów, materiałów budowlanych, kosmetyków i wielu innych rzeczy. Dzięki masowej produkcji wszystko jest tańsze. Jeden egzemplarz bluzki kosztować może kilkaset złotych, bo jest jeden, unikatowy i autorski.

Kilkaset tysięcy bluzek w tym samym wzorze można kupić za np. 40 złotych, a to już jest bardzo niewiele. Klienci kupują różne rzeczy, czerpią z nich radość i są na nich skupieni. Nie chcą drogich rzeczy, ponieważ nie mogą sobie na nie pozwolić. Mimo masowego charakteru produkcji możliwe jest indywidualistyczne podejście. Wiele osób dba o taki rozwój przypadków i chętnie kupuje różne rzeczy.

Co produkuje się masowo?

Masowo produkuje się wszystko, każdy produkt. Dlatego ceny spadają, a firmy i tak mają zyski. Najbardziej masowa produkcja jest w Chinach, tam produkuje się masowo wszystko, przywozi się kontenerami do Europy i sprzedaje w chińskich centrach handlowych. Ludzie czerpią ogromny zysk z takich towarów. Jakość w dobrej cenie na pewno ma ogromne znaczenie, ale bardzo tanie produkty będą miały niską jakość. Nie można zachować dobrej jakości kosztem ogromnego cięcia cen.

Na pewno warto mieć ciekawe produkty w swoich zasobach, dlatego lepiej czasami kupić rzeczy masowe, ale mimo wszystko lepszej jakości. To klienci decydują co kupią. Jeśli produkty nie spełniają ich oczekiwań, wówczas mogą kupić inne produkty, ponieważ one mają ogromne znaczenie dla każdego klienta. Jakość musi być zachowana, a produkty powinny być odpowiednie dla każdego konsumenta. Nie można gonić za zyskiem, obniżając w nieskończoność ceny, bo taka strategia nigdy się nie sprawdzi.

Podsumowując, przemysł pozwala wytwarzać tanie produkty i daje pracę setkom tysięcy ludzi. Dzięki przemysłowi gospodarka rozwija się szybko oraz znakomicie. Niejedna osoba marzy o dobrej klasy rzeczach produkowanych masowo, czasami taka sztuka znakomicie się udaje.

Następny

Samochód na studiach – za i przeciw

10 czerwca, 2018 0
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *