1 marca, 2024
  • 1 marca, 2024
23 czerwca, 2018

Sprężarki SAUER – sprawdzone urządzenia dla przemysłu

Autor 0 597 Views

Wybierając sprawdzone sprężarki dla firmy warto kierować się kryterium niezawodności i kompleksowej obsługi klienta. Wśród szerokiej oferty na rynku wyróżniają się produkty J. P. SAUER & SOHN.

J.P.SAUER & SOHN to niemiecka firma produkująca od 125 lat wysokociśnieniowe sprężarki powietrza i gazu dla przemysłu, stoczni i marynarki wojennej, oferująca wysokiej jakości, nowoczesne, ale też łatwe w użyciu produkty. Celem firmy jest sprzedawanie wysokiej jakości sprzętu dokładnie dopasowanego do potrzeb każdego klienta.

Produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb

Tym, co wyróżnia sprężarki niemieckiej firmy spośród innych obecnych na rynku, to oferta kompleksowych projektów dla klientów. Są to rozwiązania dopasowane do potrzeb kupującego, od wczesnego etapu projektowania, do obsługi posprzedażowej, z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym włącznie. Przedstawiciele J. P. SAUER & SOHN pomogą dobrać rozwiązania najefektywniej wykorzystujące sprężarki wysokociśnieniowe w całym okresie ich żywotności. Kompleksowa obsługa klienta zaczyna się od wstępnego zainteresowania produktem, projektowania i trwa przez cały okres jego użytkowania.

Firma przestrzega najwyższych standardów jakości, niezawodności i wsparcia klienta. Oferuje też innowacyjne, kompleksowe pakiety gwarancyjne. Zapewnia również długi okres eksploatacji z gwarantowaną dostępnością części zamiennych (minimum 25 lat).

J.P. SAUER&SOHN – kompresory, którym można zaufać

Wysoka jakość urządzeń jest kluczowa dla wielu firm, gdzie od niezawodności sprężarki zależy bezpieczeństwo procesu produkcyjnego. Potwierdzono, że maszyny sprężające powietrze J.P. SAUER & SOHN są w stanie wytrzymać nawet najbardziej ekstremalne warunki, jak temperatura otoczenia 55 °C. W sytuacjach, w których bezpieczeństwo zależy od stałego dostępu do sprężonego powietrza, potrzebne są niezawodne sprężarki wysokociśnieniowe. Właśnie dlatego sprężarki Sauer są wykorzystywane w takich zastosowaniach, jak doprowadzanie powietrza do oddychania w sytuacjach kryzysowych lub w systemach gaśniczych.

Tym co dodatkowo wyróżnia urządzenia sprężające J.P. SAUER & SOHN są:

  • niskie temperatury sprężania,
  • wysoka jakość sprężonego powietrza,
  • możliwość chłodzenia powietrzem i wodą.

Sprężarki J.P. SAUER & SOHN cechuje też bardzo duża trwałość. Wyróżniają się długim okresem eksploatacji z gwarantowaną dostępnością części zamiennych (minimum 25 lat). Producent oferuje usługi serwisowe obejmujące cały okres użytkowania sprzętu.

Zalety sprężarek tłokowych marki J.P. SAUER&SOHN

Kompresory produkowane przez J.P. SAUER&SOHN to urządzenia zapewniające możliwość dostosowania ich charakterystyki technicznej do potrzeb i oczekiwań odbiorców. Szeroki typoszereg modeli powoduje, że znajdą one zastosowanie w wielu branżach wymagających odmiennych cech urządzeń.

Dlaczego warto inwestować w sprężarki tej firmy? Główne zalety prezentowanych urządzeń to:

  • możliwość wytwarzania powietrza o ciśnieniu do 500 barów;
  • elastyczność konfiguracjisprężarki J.P. SAUER&SOHN z powodzeniem można przyłączać do szerokiej gamy urządzeń, a także do funkcjonujących już instalacji;
  • wysoka klasa czystości sprężonego powietrza – m. in. dzięki kompresorom bezolejowym, które wytwarzają sprężony gaz wolny od zanieczyszczeń, dlatego urządzenia mogą być stosowane w procesach produkcyjnych przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, chemicznego, optycznego czy elektronicznego;
  • stosunkowo niewielkie gabaryty więc zajmują ograniczoną przestrzeń;
  • gwarancja długiej żywotności i niezawodność;
  • możliwość pracy w trybie ciągłym.

Źródło: Almig – sprężarki powietrza

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *