16 czerwca, 2024
  • 16 czerwca, 2024
2 grudnia, 2020

Te cechy firm produkcyjnych przyciągają nowych klientów

Autor 0 1090 Views

Budowanie renomy firmy to długotrwały i mozolny proces. Sukces finansowy to tylko jeden z jej aspektów – równie ważne jest budowanie rozpoznawalności przedsiębiorstwa. Dotyczy to również firm produkcyjnych i dostawców komponentów metalowych. Tworząc mocną pozycję marki, należy zwrócić uwagę na cztery aspekty, które pozwolą zyskać uznanie klientów i sprawią, że firma będzie uznawana za profesjonalną i niezawodną.

Kompetentny personel

Wszelkie urządzenia do obróbki blach, w tym wycinarki laserowe i prasy krawędziowe, powinny być obsługiwane przez osoby cechujące się wiedzą, dokładnością i umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji. Obecność takich pracowników w zespole sprawia, że klienci będą mieli pewność, że otrzymają dokładnie takie elementy, jakich oczekują. Dlatego stawianie na rozwój kompetencji oraz kształcenie personelu jest tak ważne w firmie dbającej o pozycję na rynku.

Najnowocześniejszy sprzęt

Najwyższej klasy cięcie laserowe wymaga wykorzystywania najnowszych technologii i zaawansowanego sprzętu, niezbędnego do przetwarzania surowców. Takimi maszynami są m.in. wycinarki laserowe Mitsubishi Fiber oferowane przez firmę POLTEKNIK. Na przykład najnowszy model, Fiber GX-F, dzięki zastosowaniu rozwiązań sztucznej inteligencji, zaawansowanym opcjom sterowania, wykorzystaniu najnowocześniejszego oprogramowania zewnętrznego i technologii światłowodowych gwarantuje wyjątkową precyzję cięcia, a co za tym idzie – najwyższą jakość wykonanego zamówienia.

Oferuje szeroki zakres usług pomocniczych

Współczesny klient wymaga kompleksowych rozwiązań. Dla przykładu, cięcie laserowe polega na precyzyjnej, sterowanej komputerowo obróbce stali i innych metali. Jednak wytwarzanie elementów i łączenie ich w całość wymaga już włączenia w proces innych procedur obróbki. Dlatego cieszące się największą renomą firmy oferują szeroki zakres usług towarzyszących  związanych z takimi procesami jak automatyzacja i robotyzacja spawania, obróbki plastycznej i innych.

Wdrażanie nowych technologii zapewniających precyzję, wydajność, elastyczność realizacji zadań produkcyjnych

Najlepsze efekty wykonywanej pracy można osiągnąć wtedy, gdy dążenie do wysokiej wydajności pracy nie odbywa się kosztem tylko nakładem zwiększone pracochłonności i dokładności. Wiąże się to z koniecznością wykorzystywania sprzętu najwyższej klasy, o takich parametrach jak np. opisane wyżej urządzenia od Mitsubishi i innych oferowanych przez firmę POLTEKNIK.

Oprócz wysokiej klasy sprzętu szczególnie ważna dla potencjalnych klientów są elastyczność i wszechstronność przedsiębiorstwa, któremu zlecana jest realizacja projektów. Dlatego największym uznaniem cieszą się te firmy, które łączą nowoczesne technologie z dbałością o kompetentny, doświadczony personel. Zadbanie o te elementy pozwoli firmie zbudować wysoką pozycję na rynku, a co za tym idzie – osiągnąć finansowy sukces.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *